Vážení zákazníci, objednávky vytvořené od 14. 7. 2024 (od 16:00) do 19. 7. 2024 budou odeslány až 22. 7. 2024 z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.

Proč nosit mobil s krytem na šňůrce?

Dnešní dotykové telefony jsou sice poměrně tenké, avšak celkově jsou větší, než původní telefony s tlačítky. Naproti tomu módním trendem u kalhot a jeansů je to, že jsou stále více upnuté. Najednou nám mobilní telefony čouhají z kapes a nám se to tedy nelíbí. Navíc k tomu jsou dotykové mobilní telefony mnohem dražší. Žijeme v materiálním světě, kde mezi sebou soupeříme, kdo má lepší telefon. Z mobilů jsou dneska příruční fotoaparáty a minipočítače v jednom - a to něco stojí.

Rozumné proto je si takový telefon chránit a to jak proti vlastní nešikovnosti, tak proti odcizení. Výměna rozbitého displeje, utopení telefonu, či krádež v MHD přímo z kapsy - to vám s mobilem na šňůrce nehrozí.

kryt%20se%20%C5%A1%C5%88%C5%AFrkou%20na%20mobil

Jistě jste již vyzkoušeli různé kryty. Průhledné, či barevné, vodotěsné či odolné proti tlaku. My vám nabízíme kryty navíc se šňůrkou dle vlastního výběru, díky které bude váš mobilní telefon v bezpečí.

S krytem na šňůrce vám již telefon nikdy nespadne z ruky ( předejdete rozbití displeje ), nevypadne vám telefon z kapsy aniž byste si toho všimli a to ať už v dopravním prostředku, na lavičce nebo z náprsní kapsy rovnou do vody, když se předkloníte. K tomu děti. Děti dnes telefony nosí už od základní školy, běhají s nimi po škole v parku. Nebo i pod vaší kontrolou ztratí telefon třeba v lese na houbách. Šňůrka tomu všemu předejde.

kryt%20na%20mobil%20s%20prov%C3%A1zkem%20kolem%20krku

Jak takový telefon na šňůrce nosit?

  • jednoduše kolem krku
  • kolem krku a pod ramenem jako se nosí malé brašny nebo tašky s notebookem. Telefon vám tedy visí na boku
  • šňůrka s telefonem se dá jednoduše omotat třeba kolem ruky
  • šňůrku můžete přivázat prakticky ke všemu. Třeba ouškům na pásek u kalhot nebo ke kabelce, batohu..

Šňůrku s krytem na telefon ocení především dívky a dámy, které ji mohou považovat za módní doplněk. Potěší je především to, že jako jediní nabízíme ke každému krytu libovolný počet šňůrek. Můžete si vybrat více barev a střídat je podle toho, co si ten den chcete zrovna vzít na sebe. Nemusíte tak kvůli nové šňůrce kupovat i další nový kryt.

Rodiče ocení to, že mohou touto šikovnou novinkou vybavit své děti a ty se jim nebudou vracet domu s rozbitým nebo dokonce ztraceným telefonem.

Jak vyměnit a upravovat délku šňůrky u krytu na mobil?

Prohlédněte si naši nabídku krytů na telefony

Kryty se šňůrkou na Samsung

Kryty se šňůrkou na iPhone

Kryty se šňůrkou na Huawei

Kryty se šňůrkou na Honor

Kryty se šňůrkou na Xiaomi a POCO

Kryty se šňůrkou na Motorola

Kryty se šňůrkou na OnePlus

Kryty se šňůrkou na VIVO

Mobil%20na%20%C5%A1%C5%88%C5%AFrce

 

Zpět do obchodu