Vážení zákazníci, objednávky vytvořené od 14. 7. 2024 (od 16:00) do 19. 7. 2024 budou odeslány až 22. 7. 2024 z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.

Hydrogelové fólie jako ochrana displeje

Hydrogelové fólie jsou moderní a efektivní ochranou displeje, která se stává stále populárnější mezi uživateli mobilních zařízení. Tato inovativní technologie nabízí mnoho výhod oproti tradičním skleněným nebo plastovým ochranám displeje. V tomto článku se podíváme na to, co hydrogelové fólie jsou, jaké jsou jejich hlavní výhody a proč byste měli zvážit jejich použití na vašem mobilním telefonu, tabletu či hodinkách.

Co jsou Hydrogelové Fólie?

Hydrogelové fólie jsou vyrobeny z měkkého, flexibilního materiálu, který je schopen se samostatně opravit po drobných poškrábáních a nárazech.

Hlavní Výhody Hydrogelových Fólií

 1. Samoléčivá Schopnost: Jednou z nejvýznamnějších výhod hydrogelových fólií je jejich schopnost samoléčení. Drobná poškrábání a otisky prstů se mohou po čase samovolně zacelit, což udržuje váš displej čistý a bez poškození.

 2. Flexibilita a Tloušťka: Hydrogelové fólie jsou velmi tenké a flexibilní, což znamená, že dokonale přilnou k displeji a nezpůsobují nepříjemné odrazy nebo zkreslení obrazu. Jejich tenkost také umožňuje snadnou aplikaci bez vzniku bublinek.

 3. Výborná Ochrana: I přes svou tenkost poskytují hydrogelové fólie vynikající ochranu proti poškrábání, otiskům prstů a drobným nárazům. Jsou ideální pro každodenní používání a poskytují dlouhodobou ochranu vašemu zařízení.

 4. Citlivost na Dotek: Na rozdíl od některých jiných ochranných fólií, hydrogelové fólie neovlivňují citlivost dotykové obrazovky. Váš telefon zůstane stejně citlivý na dotek jako bez fólie.

 5. Snadná Aplikace a Odstranění: Aplikace hydrogelové fólie je jednoduchá a nevyžaduje speciální dovednosti. Fólie se dá snadno odstranit bez zanechání lepivých zbytků na displeji. Video o aplikaci fólie naleznete zde: Jak nalepit fólii

Proč Zvolit Hydrogelovou Fólii pro Vaše Zařízení?

Výběr správné ochrany displeje je klíčový pro udržení vašeho mobilního zařízení v perfektním stavu. Hydrogelové fólie nabízí ideální kombinaci ochrany a pohodlí, což z nich činí vynikající volbu pro každodenní použití. Jejich schopnost samoléčení a vysoká citlivost na dotek zaručují, že váš telefon bude nejen chráněn, ale i snadno ovladatelný.

Jaké máme druhy fólií?

 1. HD Clear: Naše HD Clear hydrogelová fólie poskytuje křišťálově čistou ochranu pro displej vašeho zařízení. Je navržena tak, aby neovlivňovala jas a barvy displeje, což zajišťuje nejlepší vizuální zážitek. Tato fólie je tenká, flexibilní a snadno se aplikuje.
 2. Matte: Matná hydrogelová fólie redukuje odlesky a zanechává displej bez otisků prstů. Tato fólie je ideální pro uživatele, kteří často používají svůj telefon venku nebo v silně osvětleném prostředí. Matný povrch také poskytuje příjemný dotykový zážitek.
 3. Privacy Anti-Spy: Privacy Anti-Spy hydrogelová fólie je navržena tak, aby chránila vaše soukromí. Díky speciální technologii omezuje viditelnost displeje z úhlů, takže váš obsah zůstává viditelný pouze pro vás. Ideální pro ochranu citlivých informací před zvědavými pohledy.
 4. Self-Healing Scratch: Self-Healing Scratch hydrogelová fólie má schopnost samostatně se opravit po drobných poškrábáních. Tato inovativní technologie zajišťuje, že váš displej zůstane neporušený a bez viditelných poškození i při každodenním používání.
 5. Green Ray - Anti Blue Light: Green Ray hydrogelová fólie chrání vaše oči před škodlivým modrým světlem vyzařovaným displejem. Tato fólie filtruje modré světlo, čímž snižuje únavu očí a zlepšuje kvalitu spánku. Zároveň poskytuje vynikající ochranu proti poškrábání a otiskům prstů.
 6. EPU Self Repair: EPU Self Repair hydrogelová fólie nabízí pokročilou ochranu displeje s funkcí samoléčení. Tato fólie je vyrobena z materiálu EPU, který je odolný a flexibilní, a díky svým samoléčivým vlastnostem udržuje váš displej v perfektním stavu.
 7. EPU Self Repair Matte: EPU Self Repair Matte kombinuje výhody samoléčivé technologie s matným povrchem. Tato fólie redukuje odlesky a poskytuje hladký dotykový zážitek, zatímco chrání displej vašeho zařízení a opravuje drobná poškození sama.
 8. Rainbow: Rainbow hydrogelová fólie je stylová ochrana pro váš displej s barevným efektem duhy. Tato fólie nejen chrání váš displej před poškrábáním a nárazy, ale také přidává vašemu zařízení jedinečný vzhled s oslnivým barevným leskem.

Na eshopu nabízíme hydrogelové fólie na více než 7000 různých modelů mobilů, tabletů nebo hodinek. Pokud svůj model nenajdete, můžete nás kontaktovat a podíváme se na to společně.

Zpět do obchodu